Search and Hit Enter

Зайнятися SUP-веслуванням у Черкасах стало простіше

На прохання містян у Черкасах відкрили SUP-станцію, де охочі можуть взяти на прокат дошку та за допомогою спеціаліста спробувати себе у цьому виді спорту.

Про це повідомляють засновники.

У доступі на станції є спеціальні САП-дошки для веслування стоячи. Також присутній кваліфікований спортсмен, який пояснить охочим всі тонкощі цього спорту.

Популяризувати цей спорт у місті  взялися активісти із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу.

– SUP-веслування – це не просто спорт, а й легкий та крутий стиль життя. Він знайомить нас із природою, допомагає заспокоїти думки й на деякий час залишити за спиною бурхливе місто з його проблемами. Веслування стоячи – це ще й чудовий “тренажер” для охочих зміцнити здоров’я, а також – цікавий та активний відпочинок на водах чудового Дніпра, – коментує співзасновник із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомир Коломієць. – Зазначу, що дошки на SUP-станції можна брати в оренду. Ціна – доволі символічна, лише щоб мати змогу обслуговувати дошки та оплачувати саму станцію.

Територіально перша SUP-станція розташована на пляжі “Митницький”. Графік її роботи залежить від погодних умов, тому охочим підкоряти хвилі варто писати на фейсбук-сторінку спільноти.

За матеріалами 18000

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *