Search and Hit Enter

Черкаських АТОвців запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках

Безкоштовні рекреаційні прогулянки на дошках SUP для учасників АТО проводитимуть у Черкасах.

Перші такі заходи відбудуться 21 та 28 серпня. Познайомити із SUP-стилем життя та таким видом спорту, як веслування стоячи, вирішили учасники місцевої SUP-спільноти Dnipro SUP Team та активісти Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу. Кажуть, безкоштовні покатушки на дошках SUP для тих, хто боронив і боронить нашу державу від загарбників, планували вже давно вписати у свій графік проведення тренувань у Черкасах.

– Веслування на дошках SUP – це не просто спорт, стиль життя чи цікаве дозвілля. Не без усього цього, звісно, але прогулянки на цих дошках – ще й чудовий спосіб психологічної реабілітації, емоційного розвантаження й розумового відпочинку. Усі проблеми SUP-серфера лишаються на березі, а такі тренування допомагають віднайти спокій, внутрішній баланс, налагодити зв’язок із природою. Саме ці відчуття ми хочемо подарувати учасникам АТО та/чи ООС, як нашу вдячність за те, що ми маємо мирне небо над головою і тихі хвилі під дошками, – розповідає співзасновник із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомир Коломієць.

Максимальна кількість учасників однієї такої прогулянки для учасників АТО – 7 осіб. Щоб потрапити на безкоштовну SUP-прогулянку потрібно зареєструватися за посиланням та пред’явити посвідчення учасника бойових дій. Активісти Dnipro SUP Team своєю чергою проведуть відповідний інструктаж та навчання SUP-серфінгу, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.

За словами Любомира Коломійця, на таких прогулянках для АТОвців Черкаська обласна федерація з SUP-веслування та серфінгу не зупиняється. Уже з цього тижня активісти організовують тренування на дошках «дракон» для осіб із вадами зору.

Нагадаємо, нещодавно в Черкасах відкрили SUP-станцію, де охочі можуть взяти на прокат дошку та за допомогою спеціаліста спробувати себе у цьому виді спорту.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *