Search and Hit Enter

Rapid TANDEM

Rapid TANDEM – нова дошка, випуску 2018 року, створена спеціально для тих, хто любить досліджувати світ разом. Велика товщина 6″/ 150 мм додає цій моделі величезного об’єму, тому ви дійсно можете взяти усе необхідне в мандрівку.
[fullwidth backgroundcolor=”#f2f2f2″ imagebackground=”” backgroundrepeat=”repeat” align=”center”]

[/fullwidth]

 

Ергономічність, обтічність форми, достойні динамічні характеристики та водночас прийнятна ціна виділяють цього гіганта

серед аналогів на ринку.  Його розмір і форма ідеальні не тільки для спільного проведення часу на пляжі, а й для справжніх поціновувачів спільних подорожей.

 

Характеристики Rapid TANDEM 2018 року

Довжина 480 cm (16′)
Ширина 87 cm (34″)
Товщина 15 cm (6″)
Маса 18 kg
Величина робочого тиску 1,2-1.35 атм (18-20 psi)
Рекомендоване навантаження до 200 кг

 

Детальніше про Rapid

Завдяки зусиллям ентузіастів SUP в Україні, минулого року було створено перший національний бренд SUP – Rapid. Серед продуктів бренду є як надувні, так і жорсткі композитні спортивні дошки, а також весла, одяг та аксесуари. Дизайн продуктів створюється в Україні та Італії, виробничі підрядники знаходяться в Україні та Китаї.

 

Ключові особливості Rapid TANDEM 2018 року

Довжина дошки складає 480 см, тому для зручності спільного перенесення САПу тут є є чотири бокові нейлонові ручки. Бокові ручки також допомагають триматися додатковому пасажиру під час руху дошки, або ж, при потребі, до них можна закріпити додатковий вантаж за допомогою мотузок. Ручки для перенесення розташовані таким чином, щоб не знаходитися на шляху райдера. Додаткові передня та задня ручки полегшують опускання дошки у воду та винесення її на берег. На задній ручці міститься металеве кільце для фіксації ліша. Таке ж саме кільце міститься попереду, на днищі дошки – для кріплення ліша переднього райдера.

 

У передній частині дошки є багажні троси – еластична мотузка, що кріпиться до дошки чотирма металевими напівкільцями. Під ними легко поміститься гермомішок  з речами на 80-100 літрів. Такого об’єму цілком достатньо на двох мандрівників для кількоденних мандрівок.

Палубне покриття, з квадратоподібним візерунком, займає 80% площі дошки, що є ідеально для двох гребців та має  хорошу контактну поверхню як із гідровзуттям, так із босими ногами. Його поверхня досить м’яка та зручна для будь-якої стійки, в тому числі й на колінах.

 

Матеріал корпусу багатошаровий ПВХ Drop stitch. Ця технологія є найпопулярнішою з усіх і має міцну конструкцію з базового матеріалу. При цьому поверхні палуби та днища надувної дошки з’єднуються міцними нейлоновими волокнами. Це дозволяє закачувати Rapid TANDEM до максимального тиску в 20 PSI (1,2-1.35 атм). Два слої роблять дошку жорсткішою, міцнішою, однак – трохи важчою.

 

Дошка має два пластикові плавники – позаду та посередині, з системою кріплення US Box Fins – міцна основа для кріплення плавників. Дякуючи їй, на дошку можна встановлювати різні типи плавників.

Багато хто не любить возитися з дрібними деталями кріплення плавника, віддаючи перевагу більш дешевим варіантам, наприклад, коли плавник просто монтажиться в слот та кріпиться за допомогою пластикового фіксатора. Проте US Box є більш професійним варіантом, з яким дуже легко розібратись.

Цей фін вставляється в рейку після накачування дошки та кріпиться за допомогою простої гайки, що легко закручується вручну, без використання додаткових інструментів. Додатковий плавник у середній частині забезпечує кращий контроль напрямку руху та більшу стійкість.

 

Насос звичайний з манометром. З ним дошка качається в середньому за 10-15 хв.

 

Також в комплекті є ремкомплект (ключ для клапану, клей та матеріал для латок, у відповідності до кольорів  дошки).

 

Рюкзак для переноски дошки також стандартний. Він має два наплечні ремені та додатковий напоясний – для меншого навантаження на спину. Ззовні є бокові ручки для більшої зручності при завантаженні чи розвантажені рюкзака з авто. Всередині є додаткова кишеня для кілів та два ремені для фіксації дошки всередині рюкзака.

 

Експлуатація Rapid TANDEM

На Rapid TANDEM ви разом зі своїм партнером по веслу можете розігнатись до пристойної швидкості. Це не найшвидша дошка в даній категорії, але для відпочинку та спільних мандрівок – це те, що треба, адже вона гарно ковзає по воді, легко повертає та маневрує. Навіть при сильному вітрі немає проблем з керуванням, за умови синхронної роботи обох райдерів, тому ця модель ідеальна для прогулянок по акваторії річок та озер.

 

Стійкість

Жорстка та стабільна, ця дошка при товщині 15 см та ширині у 87 см стійка і керуюча навіть у вітряну погоду. Новачкам звісно для початку вона буде заскладною, але знову ж таки – все залежить від партнера.

 

Плюси Rapid TANDEM

  1. Загостренний ніс легко ріже воду, навіть у незначну хвилю. Квадратна корма надає йому більшої стабільності
  2. Система тросів у передній частині дошки стане в нагоді, щоб закріпити туристичне спорядження
  3. Два плавники надають стабільності руху та стійкості
  4. Система кріплення плавників US Box, завдяки якій на дошку можна встановлювати різні типи плавників.
  5. Дошка закачується до 1,2-1.35 атм (18-20 psi), чого достатньо навіть для такої довжини, щоб вона була доволі жорсткою.
  6. Великий за площею килимок, що має гарну контакту поверхню
  7. Ціна. Дана модель коштує майже вдвічі дешевше, ніж її аналоги на ринку. 

 

Мінуси Rapid TANDEM

Єдиним мінусом даної моделі для нас є вага – 19 кг. Проте, якщо мова йде про дошку для походу мінімум 2 осіб, то це видається дрібницею, адже середня вага одномісного САП-борду складає 12 кг. Але, все ж,було б круто вдосконалити сам рюкзак для транспортування більш функціональними ручками, для спільного перенесення дошки вдвох. Та розглянути можливість апгрейду дошки ще одним клапаном, що значно спростить процедуру накачки.

Спорядження з даного огляду надано rapid.net.ua
За підтримки Тропар

Зустрінемось на воді!

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *