Search and Hit Enter

Прокат

Телефон для довідок: +38 093 313 41 07

Dnipro SUP School в Черкасах

Організація турів по Дніпру на САП-дошці в акваторії міста Черкаси та за його межами

Dnipro SUP Team пропонує вашій увазі новий вид спорту — SUP-гребля. Це один з варіантів активного відпочинку на воді, що швидко став неймовірно популярним у світі, хоч і виник не так давно. У наших краях він зовсім вважається дивиною.

Наша мета — показати, що САП-гребля доступна кожному, як у штиль, так і в хвилю нашого улюбленого Черкаського моря, тому не зволікайте, вирушайте назустріч пригодам. Візьміть з собою компанію своїх кращих друзів, рідню або сім’ю — море позитиву буде забезпечено.

Хтось хоче красивих фото на дошці на воді, когось тягне до активного відпочинку на природі подалі від міста, а хтось хоче пошвидше гайнути зі своєю дошкою з веслом та посерфити на крутих океанічних хвилях. У нас є що запропонувати кожному.

SUP прогулянка

Навчальна прогулянка по маршруту з інструктором. SUP дошка зовсім не складна, з нею можуть легко впоратися не тільки дорослі та діти, а й  літні люди. Також зовсім не потрібно мати спеціальну підготовку. Тут немає обмежень, необхідно лише бажання.

SUP серфинг

Серфинг с веслом на волнах Черкаського моря. Доступний активный відпочинок у нашому місті для поціновувачів хвиль та моря. Цей винайдений на Гаваях спорт допоможе вам подивитися на активний водний відпочинок та наше чудове місто з нового ракурсу.

SUP подорож

Різні маршрути по озерах і річках в Черкаській області, тривалістю від декількох годин, тижні на безлюдних островах Дніпра. Наша команда Dnipro SUP Team допоможе вам підібрати оптимальний маршрут на САП-дошці

З собою на прогулянку або тренування слід взяти:

 • комплект змінного одягу (в жарку погоду досить плавок і футболки)
 • питну воду
 • рушник
 • головний убір
 • сонцезахисний крем (за бажанням)

Вартість оренди SUP-дощок на сезон 2021 року

В будні пн-пт:
 • 1 година — 100 грн
У вихідні та святкові дні:
 • 1 година — 130 грн

Проведення корпоративів, заходів і свят на воді обговорюються індивідуально. Для цього достатньо зв’язатися з нами на нашій офіційній сторінці  тут або за номером телефону +38 093 313 41 07

Бажаєте спробувати?

Важливо!

 1. Сплав-засоби видаються тільки під заставу. При прокаті ви добровільно залишаєте в заставу документ на ім’я орендаря або 800 у.о. за кожну дошку!
 2. У вартість прокату входить прокат САП-дошки/ весла / спасжилета (за необхідності)
  При бронюванні дошок на один і більше днів з вивезенням на інші річки, прокат всіх аксесуарів оплачується окремо
 3. Бронювання САПів здійснюється з Пн-Пт 10:00-18:00
 4. Прокат 1-го і більше дощок видається мінімум на 2 години
 5. При бронюванні потрібно зателефонувати +38 093 313 41 07 або зв’язатися з нашою командою тут
 6. САП-борди НЕ бронюються день в день
 7. Вихід на воду в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння заборонений
 8. Ремонт спорядження при поломці орендар оплачує за цінами ремонту (виняток становлять заводські дефекти і природний знос).
 9. У разі втрати або приведення спорядження в непридатний для експлуатації стан, орендар зобов’язаний відшкодувати повну вартість спорядження.