Search and Hit Enter

Покатушки на безлюдному острові. Джарилгач – місце вільних людей.

Якось потрапив до нашої компанії репортаж про острів Джарилгач (Українські Мальдіви, так його назвали). Факти, які ми дізналися про це дивовижне місце, не залишили нас байдужими, тож ми, незволікаючи, вирішили перевірити все самі.
Зібравши всe своє туристичне спорядження та плав-засоби, ми вирушили на розвідку). У цій мандрівці нас дуже виснажила дорога до самого острова, тому що вона включає в себе безліч пересадок та поїздок від одної локації до іншої (їхали ми зі славного міста Черкаси). Проте, коли ми досягли поставленої цілі, то відразу розуміли, що воно того варте!
Так от) Будучи на острові 6 днів, ми відчули повний спектр емоційних барв!
Спочатку нам довелося пройти 10 км вздовж острова під палким сонцем, з нелегкими рюкзаками, і цей виснажливий шлях відкрив для нас острів як дійсно безлюдний. На нашому шляху зустрічалися лише чайки та дельфіни. А здається острів безлюдним, тому, що тут є тільки два джерела з прісною водою, і, відповідно, всі люди встановлюють намети і розбивають свої стоянки біля них. Я відчував себе неймовірно вільним, коли навкруги немає ні душі – лише море та спокій. Коли знаходишся в урбаністичному просторі, за цим виникає ностальгія.
Ми навіть привезли з собою кілька кокосів, для повного колориту тропічного буття)))
Хлопці ходили на промисл, і успішно добували морепродукти, тож у нас навіть був шашлик з рапанів)
А ранки… Ох ці спокійні ранки, що заряджають тебе. Прокидаючись на світнку, можна спостерігати за дельфінами, що плавають прямо біля берега, та зустрічати перші проблиски сонця. Також подарували море емоцій наші постійні гості – дикі кабани, завжди голодні друзі, які підкрадаються позаду палатки по нашу їжу вночі.
Море хвилі і Sup дошка – це ідеальний рецепт щастя для острова Джарилгач.
Нам пощастило з погодою, ми відчули себе справжніми серферами та навчились ловити хвилю.
Ще один з неймовірних моментів на острові – вечір. Саме ввечері на острів опускається нереальна і всепоглинаюча тиша, яку можна слухати вічно. І засинати під захід сонця та легкий морський вітерець, що огортає тебе своїми чарами.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *