Search and Hit Enter

Cherkasy Summer SUP-Camp. Як це було!

Привіт, друзі!

Нарешті ми просушили дошки, закомплектувались новими веслами, намазали кремом обгорілі спини та дістались до наших камер! Тож хочемо вам усім нагадати, яким він був – наш перший Cherkasy Summer SUP-Camp!

Для нас він був теплим, сонячним, душевним, активним, мурашиним; трохи п’янким, трохи дощовим. Разом з вами, ми задали ритм літу під шум хвиль нашого Черкаського моря, посеред дикого острова, що потонув в ароматах літніх трав.

Команда dniprosupteam дякує кожному з вас за те, що розділили з нами цей незабутній час, що подарували нам усім свою щирість і тепло, адже наш кемп був не просто наметовим містечком з дошками для греблі стоячи – ми хотіли, щоб кожен проникся нашою філософією, бо для кожного, в нашій команді, SUP – це спосіб життя. Зроку в рік, ми мандрували річками України, насолоджувались греблею та подорожами, а тепер настав час підсадити кожного на дошку, показати не тільки Черкасам, а й усій Україні, на скільки красива наша природа, наша домівка і навколишній світ. Адже з дошки ви відкриваєте світ із зовсім іншого ракурсу!

Переглядаючи ці світлини, нас наповнює щастя від ваших усмішок! Тож давайте ними ділитися.

Щиро ваша, dniprosupteam

[column column=”one-half”][/column][column column=”one-half”][/column]

[column column=”one-half”][/column][column column=”one-half”][/column]

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *